Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada Thinstuff ürünleriyle ilgili sık sorulan soruları ve yanıtlarını bulabilirsiniz

Süresi bitmez. Satın almış olduğunuz Thinstuff ürünlerinin lisansları ömür boyudur. 

Hayır, ancak bu durumda yeni donanım için yeniden aktivasyon yapılması gerekiyor.

Lisansı etkinleştirme adımları için bu sayfayı ziyaret ediniz.

Lisans, her makinenin donanımına bağlanır, bu nedenle sistemde yeni bir aktivasyon talebine yol açan bir değişikliktir. Yeniden etkinleştirme için tüm makul talepleri manuel olarak işleriz ve bu durumlarda lisans yeniden etkinleştirilir.

Bu mesaj, sadece donanımda bir değişiklik olduğunda (örneğin anakart veya tüm bilgisayar değiştiğinde) veya ağ bağdaştırıcısının MAC adresi değiştiğinde (sanal makinede veya fiziksel bir bilgisayarda) görünür.

MAC adresini sanal makinelerde geri yüklemeniz veya yeniden etkinleştirmeye devam etmeniz gerekir.

Şüphesiz yapabilirsiniz. Bu durumda iki ürün arasındaki fiyat farkı +15 USD güncelleme bedeli ödenir. Bu işlem için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Bu sayı satın aldığınız lisansa göre değişimektedir. 3 Kullanıcı / 5 Kullanıcı / 10 Kullanıcı / Sınırsız Kullanıcı olarak seçenekler mevcuttur. Tabiki kullanıcı sayınıza göre kullandığınız donanım da güç olarak yeterli olmalıdır. 

Hayatında bir kez herhangi bir yazılım kurmuş kişinin kurabileceği kadar kolaydır. Kurulum sonrası hiçbir ayar yapmasanız dahi sisteminiz uzak bağlantılara hazırdır.

Ayrıca sitemizden satın aldığınız ürünlerin uzaktan desteğini veriyoruz ve gerekiyorsa uzak destek yazılımlarıyla bağlanarak kurulumu gerçekleştiriyoruz.